Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HP laptophoz Sony bluetooth...

HP laptophoz Sony bluetooth fülhallgató nem csatlakozik?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem új laptopot, ami a Sony fülhallgatómat egyáltalán nem érzékeli, meg sem jeleníti a találati listán -mi lehet a gond? Létezik ilyen, hogy egyszerűen csak nem kompatibilisek egymással? Semmit nem lehet tenni ilyenkor?
2023. márc. 12. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztosan tudnak csatlakozni egymással, nem azzal lesz a gond. Fejhallgatón ugye megnyomtad a Bluetooth gombot?
2023. márc. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

fülhallgató csak, és természetesen bekapcsolt állapotban próbáltam, ugyanúgy, ahogy a telefonomhoz is szokott csatlakozni.

Más eszközök simán tudtak csatlakozni a laptophoz, csak pont az én fülhallgatóm nem. Fogalmam sincs, mi lehet a gond, mert nemis mutatja az eszközöknél sem...

2023. márc. 12. 15:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem elég bekapcsolni, van egy módszer, amivel párosító módba kell tenni.

Keresd meg a sony weblapján a leírást, hogyan éred el :)

2023. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
megnéztem a leírásban, de itt csak a bekapcsológomb van, más eszközzel is ennyit csináltam csak... úgy tűnik sajnos egyszerűen nem kompatibilisek
2023. márc. 12. 16:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Standard bluetooth, kompatibilis az...

A bekapcsoló gombot azt hiszem talán 7 másodpercig kell nyomva tartani, az szokott lenni a Sony esetén a párosító mód.

2023. márc. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
huh, köszi, valahogy nem ennyi másodpercig tarthattam lenyomva, mert eddig nem ment, megmentettél! :))
2023. márc. 12. 16:20
 7/7 A kérdező kommentje:
csak olyan szokatlan volt, hogy mobilhoz nem kellett ilyesmi, ott elég volt, ha bekapcsolom
2023. márc. 12. 16:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!