Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Történt valami az AdBlock-al?

Történt valami az AdBlock-al?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tegnap óta nem "működik" az AdBlock a gépemen. Eddig minden rendben volt, kb 2 éven keresztül tökéletesen működött, de tegnap óta azt veszem észre, hogy a youtubeon feldobálja a reklámokat a videók előtt. Megnéztem a beállításokat, és azt írta, hogy engedélyezve vannak a hirdetések a youtubeon (fogalmam sincs hogy történt), ezt rögtön ki is kapcsoltam, majd újraindítottam a gépemet. Semmi nem változott. Próbáltam magát a bővítményt kikapcsolni, majd vissza, ez még inkább rontott a helyzeten, mostmár minden honlapon megjelennek a reklámok. Valaki tudna segíteni ebben, mit ronthattam el, vagy történt valami változás, amiről lemaradtam volna? (Macet használok, ha esetleg ez kérdés lenne, vagy befolyásolna a válaszadásban). Előre is köszönöm a segítséget!

2023. márc. 18. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Azon kívül, hogy évek óta használhatatlan szar, nem történt semmi.
2023. márc. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nálam is kínlódott, néhány hete váltottam uBlock-ra. Ez teszi a dolgát.
2023. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is gyors letöltöttem kipróbálni az uBlockot, egyből nincs reklám. Akkor azt mondjátok, hogy engedjem el, nincs értelme tovább használni az AdBlockot?
2023. márc. 18. 13:10
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Adblock eladta magát, ha fizetnek nekik akkor mennek whitelistre azok a reklámok.
2023. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Már elég régen felejtős az AdBlock. Távolítsd el.
2023. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Múlt hétig nálam sem volt baj adblock plus-szal. Nem tudom mi változott... ami eddig működött, az hirtelen nem működik már.


Én is uBlock-ra váltottam.

2023. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Nekem régóta nem működött rendesen, cirka 1 éve.
2023. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Nos, egy angol nyelvű cikkrészletet lefordítottam. Nem feltétlenül kapcsolódik a kérdéshez, de érdemes tudni.


"A YouTube teszteli a videók letiltását a hirdetésblokkolókat használó emberek számára. A YouTube hirtelen keményebben lép fel a reklámblokkolók ellen, és három videó után elzárja a nézőket, ha nem hajlandók kikapcsolni őket."

2023. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!