Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha van egy számlázó program,...

Ha van egy számlázó program, ami beküldi a NAV-hoz a számlaadatot, akkor a beküldött számláknál látható, hogy az melyik NAV online számlarendszerhez készült?

Figyelt kérdés

Most az aktuális, ha jól nézem a neten, az a 3.21, elvileg a programunk már felkészült a következő verzióra, ami májustól lesz.

Tehát, ha most beküldött egy számlát a rendszerünk, akkor látható, hogy az a 3.21-es verzióhoz készült, vagy már a következőhöz?

Vagy ilyenkor egy program lekéri a NAV rendszer verzióját és a megfelelő változtat megy be, vagyis így előre nem lehet látni?


2023. márc. 27. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen ezt így látatlanba anélkül, hogy tudná bárki, hogy milyen számlázót használtok egyértelműen ki lehet jelenteni.

szerinted?

Supportnak tedd fel ugyanezt a kérdést

2023. márc. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor kiegészítem: Belépve az online rendszerbe a számla adatainál van erre utaló jel, vagy ott nincs? Mert szerintem az program független dolog kéne, hogy legyen nagy részt.

Én meg nem akarom megkérni az illetőt, akinek jogosultsága van, hogy ott keresgéljen találomra, hogy is lehet valami adat..

2023. márc. 27. 11:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt vannak az aktuális XML definíciók: [link]


Töltsd le, nyisd meg egy szövegszerkesztő programmal azokat a számlatípusokat, amiket használsz, és nézd végig az XML mezőket. Én átfutottam a belföldi végszámlát, de nem találtam benne verziószámra utaló mezőt.

2023. márc. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!