Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eddig minden játszható volt ,...

Eddig minden játszható volt , de most miért laggol/droppol az FPS ?????

Figyelt kérdés

használtam a gépet szintén játékra , egyről a kettőre megváltozott az fps , olyan mintha erősödött volna a játékoknak a gépigényei , League of Legends , Apex Legends - igazából bármivel is játszok droppol az fpsem nem értem miért , úrja tettem a gépet mert már nem volt 7 hónapja , gondoltam az lehetett a gond hogy valamit elcsesztem vagy össze vissza telepítgettem mindent mert szoktam néha próbálgatni ezt azt :D , de nem hozta helyre...


AMD Ryzen 5 5600X 6-Core 4.28 GHz

MSI RX 5700 XT

HYPERX 2x8 3200MHZ


pl le van fixálva a monitoromhoz képest az FPS Apex Legendsbe és ledroppol mikor valami történik... eddig nem csinálta és nagyon nagyon zavaró , tök jól el tudtam vele játszani , nem vagyok béna értek a gépekhez , többnyire meg szoktam oldani de ez most egy olyan jelenség amire nem tudom a választ hogy mi történik , ezért fordulok hozzátok , hogy szerintetek mi lehet a gond ??


szokott olyat is mostanába hogy megfogja és befagy a windows , de az egeret tudom mozgatni és csak gondolkodik és nem csinál semmi jót , ki szoktam nyomni mert agybajom van akkor :D


League of Legendsbe is fix 144 megvolt , max lement 130-120 amikor túlzottan nagy fightok voltak , de ez hogy 60-ra meg 70-re lemegy nagyon idegesítő...



szóval összegezve az a problémám hogy ha újra van téve ha nem valami miatt nagyon nem úgy akarnak menni a dolgok ahogy eddig perfekt módra , élvezhetetlen így játszani... Ez nem is vírus itt valami más a probléma, tökéletesen szoktam mindent feltenni , minden tiszta most , maximálisan teljesítményre van állítva minden, minden driver full jól van felrakva, feladatkezelőben nincs észlelhető probléma ami szívná a gép erejét , sose volt eddig ilyen problémám...


A memória is 3200mhzn fut a BIOSBA (XMP)



2023. márc. 27. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Hőmérséklet? HDD-n vagy SSD-n vannak a játékok és ah operációs rendszer, azok állapota milyen?
2023. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
SSD 1 Tb
2023. márc. 27. 21:54
 3/5 A kérdező kommentje:
windows 10 , HDD-t nem használok játékra
2023. márc. 27. 21:54
 4/5 A kérdező kommentje:
windows update is fullon van , windows 11-et nem akarom feltenni
2023. márc. 27. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Oké, nem is kell, de még mindig nem tudjuk hány fokosra melegednek a hardverek, és hogy milyen állapotban van(nak) az SSD-(k), hdsentinel például
2023. márc. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!