Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy kijelző csere?

Mennyibe kerül egy kijelző csere?

Figyelt kérdés

Van egy Asus Tuf F15-s laptopom 144hz-es kijelzővel. Nekicsapódott egy toll a kijelzőnek és megtört a felülete egy hangyányi helyen, és a törés mögött pedig van egy fehér folt, és ott halott a pixel. Mennyibe kerülne ezt kicserélni, és igényel ez egy egész kijelző cserét vagy csak az előlapot kéne cserélni, ha az megoldható egyáltalán és ha igen mennyibe kerülne?

Ui.: nem érdekel hogy van-e értelme ilyen kis hiba miatt aggódni-e, meg szeretném javíttatni



2023. márc. 30. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Panelt egyben lehet cserélni csak.


Én nem találtam itthon készleten senkinél se most.


Külföldről 50+áfa+vám, azaz ~70 ezer körül, plusz 1-2 hó szállítási idő.


Szóval érdemes rákérdezni laptop kijelzővel foglalkozókat, hogy hátha ők olcsóbban vagy gyorsabban be tudják szerezni.

2023. márc. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:
100%

Előlap csak akkor van, ha érintő kijelzős. Egyébként az már ott közvetlenül a panel sajnos.

Mielőtt bármit rendelgetsz, kérj árajánlatot a gyári szervíztől is. Hátha ők gyorsabbak és talán olcsóbbak lesznek. Az én TV -be nem rég led sort kellett cserélni, végig kérdeztem egy csomó TV szervízt és a Samsung gyári szerviz volt a legolcsóbb.

2023. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!