Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok két gép...

Miért nem tudok két gép között (Windows 10, és 11) nyomtatót megosztani a hálózaton belül?

Figyelt kérdés

Küldök egy linket, amely bemutatja a megosztást. Ez eddig OK,de nekem nem minden úgy jön be, mint ahogy itt le van írva:

[link] A megosztott nyomtató (Epson Stylus DX 8400 Series) neve igen,de azon belül az elérési út sajnos nem.

Nem volt ezzel semmi gond addig, míg a Win8,és a frissítés előtti 10-es.Már megpróbáltam minden beállítást módosítani, de semmi..


2023. márc. 30. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom, most éppen ezt cseszték el a frissítéssel. Töröld a legutóbbi frissítést, és tiltsd le a windows update-et!
2023. márc. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:

Nem épp mai cucc. A legfrissebb driver több mint 10 éves, az is csoda hogy Windows 10 alatt ment eddig.


Engedélyezve van a hálózatfelderítés és nyomtatómegosztás?

2023. márc. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél használtan egy usb nyomtatószervert és nem lesz ilyen gondod
2023. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:
#3: Jó dolog a nyomtatószerver (sőt számos routerbe is van alapból), csak sajnos a szkenneléssel nem nagyon barátok. De aki előre tudja, hogy több gépen akarja használni, az alapból legalább Wi-Fi -s nyomtatót vegyen. Annak már a drivere is fel van készítve erre. És nincs az a szarakodás, hogy megosztó gépnek is bekapcsolva kell lennie, ha egy kliens nyomtatni akar.
2023. márc. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetlegesen: (én is emiatt sz*ptam)


[link]

2023. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen, a hálózatfelderítés a megosztás is be van kapcsolva.

A WiFi-s nyomtatón én is gondolkodtam már. Ha ezzel végképp nem boldogulok,akkor lecserélem.

2023. márc. 31. 18:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!