Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Frissen vett laptopom miért...

Frissen vett laptopom miért nem indul el?

Figyelt kérdés
Még januárban vettem egy új Lenovo IdeaPad 3-as laptopot, melyre Windows 11 és a legmodernebb Office csomag került. A laptop a felsőlap felnyitásával automatikusan beindul, ám ebéd után mikor újra használni akartam volna, ugyan felvillan és hallatszik a sisergés, de semmi kép nem jelenik meg előttem. Hiába kapcsolom ki a gombbal, majd újra indítom, nincs változás. Pedig tudtommal semmilyen olyan virus gyanús oldal, program nincs rajta, és ahogy mondtam csak 3 hónapja van meg.

2023. ápr. 8. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Töltőre dugd rá lehet lemerült.

Néha egyébként ajánlatos teljesen kikapcsolni és nem hibernálva tartani nagyon hosszú ideig. Tetejét lecsukva gondolom hibernálást végzett.

2023. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nem merült le, akkor mi van? Még délelőtt használtam, semmi baja nem volt és emlékeim szerint 80%-on volt mikor kikapcsoltam
2023. ápr. 8. 15:34
 3/6 A kérdező kommentje:
Csontig lemerülve nem lehet mert akkor el sem indulna. Továbbá mikor beindul, a CapsLk, a Num Lock és a bal felül lévő Esc FnLock világít.
2023. ápr. 8. 15:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Tetejét nyisd fel és CTRL-Alt-Del gombokat egyidejűleg nyomd le pár másodpercig.

Ha nem segít, be-kikapcsológombot nyomd meg 1-2 másodpercig, ha nem mutat semmit akkor meg hosszan.

Ezután hátha kikapcsolódik és majd be.

Ha nem, akkor hívj hozzáértőt, vagy várd meg az ünnepek végét és vidd szervizbe.

Akku gondolom nem kivehető.

2023. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
Húzd le a a hálózatról és ha tudod vedd le az akku kábelét. Nyomd meg egy tartsd lenyomva a bekapcsológombot kerek 1 percig.
2023. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi se használ, úgyhogy valszeg szervíz lesz
2023. ápr. 8. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!