Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Hp nyomtatóm Deskjet...

Van egy Hp nyomtatóm Deskjet 2710e , 8 hónapja vásároltam ,sajnos nincs meg a jótállása ,még csak harmadszor vettem bele eredeti tintapatront, keveset használtam. Viszont E ! hibakódot ír és meg se moccan semmi benne ! Mi lehet a baja ?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 11. 17:49
 1/2 tokimano válasza:
Hogy mi az általad említett hiba oka azt nem tudom. De hogy 8 hónap alatt "még csak" háromszor vettél bele tintapatront, + volt benne gyárilag is, az nem hinném hogy ne lenne probléma. Pláne hogy írod, keveset használod. Kevés használatnál kizárt hogy ennyi patron fogyjon. Persze nem tudom nálad mit jelent a "keveset használt". Nem lehet hogy a hiba okát valahol errefelé kellene keresni?
2023. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:

A hibakódokról a 98. oldalától olvashatsz:

[link]


Ha nincs meg a garancialap, talán a HP szerviz hálózatán keresztül is garanciáztathatod. Itt tudod ellenőrizni, van-e érvényes garancia rá:

[link]


Az ehhez szükséges sorozatszámot minden esetben megtalálod a terméken.

2023. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!