Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amikor fel akarom telepíteni...

Amikor fel akarom telepíteni a service pack 3-at, akkor a ps5ui. Dll-nél megakad, és kiírja, hogy hozzáférés megtagadva. Mi az PS5UI. dll?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

megvárod a 90 mp. visszaszámlálást, begépeled a megadott karaktereket, Download, majd telepíted


ps5ui.dll

PostScript nyomtató-illesztőprogram


Ez az illesztőprogram tartalmazza az alábbi komponens fájlokat:

Pscript5.dll a driver fájlt.

Ps5ui.dll a konfigurációs fájl.

X.ppd az az adatállomány, más néven a jellemzés fájlt.

[link]

2010. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Gondolod, hogy így fel megy majd az sp3?
2010. okt. 8. 21:08
 3/9 A kérdező kommentje:
Oh, egy ps5ui.dll fájlt tartalmaz, amit letöltöttem, ezt hogyan telepítem? Vagy be kell másolni valahova?
2010. okt. 8. 21:15
 4/9 A kérdező kommentje:

Na, három helyen is találtam ilyen nevű fájlt. C/Windows/system32, aztán C/windows/servicepackfiles, meg a C/windows/sofwaredistribution/download helyeken.

Melyik helyére másoljam be, amit most letöltöttem?

2010. okt. 8. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:

ez XP vagy Office SP3?

1. Rendszer-visszaállítási pont létrehozása.

2/a) ha, XP... C/windows/servicepackfiles, a meglévőt kimásolod egy másik mappába, pl. a Dokumentumok közé, majd felülírod a C/Windows/servicepackfiles -t, a letöltöttel.

2/b)ha ez nem vezet eredményre, akkor próbálnám meg ugyanezt eljátszani, a C/Windows/system32 mappában lévővel.

Gubanc esetén visszamásolod az eredetit, vagy Rendszer-visszaállítás!

2010. okt. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Na, megpróbáltam mindkettővel, de ugyanúgy megakad ennél a fájlnál a telepítés...

Egyéb ötlet esetleg?

2010. okt. 9. 14:22
 7/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálhatom a softwaredistribution-ból is?
2010. okt. 9. 17:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Rakd újra az alapszoftvert (Op.rendszer vagy Office) és utánna azonnal telepítsd az SP3-at

(lényeges! a telepítés alatt legyen kikapcsolva a víruskergető!!)

2010. okt. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

megpróbálhatod, veszteni nem vesztesz vel, ha az előzőekben említett módokon csinálod

(esetleg megelőzől egy Rendszer újratelepítést, amit én ezek után mindenképpen megcsinálnák, XP-n kb. 40 perc és megvan)

2010. okt. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!