Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érintőképernyős notebook megéri?

Érintőképernyős notebook megéri?

Figyelt kérdés

Kell egy új notebook és utálom a touchpadet. Egeret pedig nem szeretem magammal cipelni. Ezért is lenne jo egy érintős noti, viszont a legtöbb az 13-14" és nem tudom hogy az mennyire lenne kicsi. Egyetemre és programozásra használnám, de azt sem tudom ahhoz elég-e egy ilyen kicsi notebook. Max 200000 a keret és lehetne használt, de ahogy néztem ilyen inkább csak ThinkPadedek közül vannak nagyobb méretben, vagy pedig drágábbak.

Nagyon tetszenek a gamer notik is, de nagyon nehezek és inkább asztali gépen játszok, úgyhogy azok sem játszanak.

Szoval a kérdés, hogy megéri az érintős noti és hogy emiatt érdemes kisebb méretre váltani?



2023. ápr. 19. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan van egy Surface Go-m, de szinte csak fotelban vagy ágyban használom, asztalnál kényelmesebb az egér, nem értem, miért kéne "cipelni", egész kicsik is vannak.
2023. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"nem értem, miért kéne "cipelni","


Szerinted? A 2 kilós laptopot titulálja nehéznek.

2023. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3 "Egeret pedig nem szeretem magammal cipelni"
2023. ápr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, de nincs külön egértartó, úgyhogy minden egy kupacban van a táskámban és egy egerem tonkrement mert folyamatosan igy cipeltem. A notinak van kulon tartoja.
2023. ápr. 19. 13:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Tedd egy zokniba...
2023. ápr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem inkább akkor volt segítség, amikor érintős tabletre fejlesztettem frontendet a laptopon, olyankor szuper volt, h rögtön ott ki lehetett próbálni a touch funkciókat.
2023. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 És mekkora kijelzővel?
2023. ápr. 19. 14:34
 9/12 A kérdező kommentje:
Lemondtam az érintő kijelzőről, egyelőre beérem egy nagyobb de jobb minőségű kijelzővel. Az sRGB színtér hány %-át kell lefednie, hogy élvezhető legyen, 60% nagyon észrevehető?
2023. ápr. 21. 16:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Programozásnál tökéletesen lényegtelen... Már alig van TN paneles, és azok is jobbak állítólag, mint régen.
2023. ápr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!