Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a PS4-es Battlefi...

Pufi_Thomson kérdése:

Hogyan tudom a PS4-es Battlefield I accountomat átvinni PC-re?

Figyelt kérdés
Mikor 2016-ban kijött a játék, megvettem és elég sok időt belenyomtam. Most PC-n szeretnék játszani vele, itt is megvan a játék Originen (EA PLAY), de ötletem sincs, hogy lehetne a PS4-en használt accountomat ide áthozni?

2023. ápr. 20. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet
2023. ápr. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy csak egy jó tanács: kerüld a PC-s BF1-et, én rengeteget toltam de végül abbahagytam, mert nem túlzok, de a elgtöbb csaló aráynaiban ebben a játékban van, szinte minden meccsen volt csaló inkább csak annyi volt a diferencia hogy sunyiban próbálta csinálni, vagy pofátlanul, repülő fegyver több száz kill stb.
2023. ápr. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ami PS -re van elkészítve, az nem fog PC-n futni.
2023. ápr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm a válaszokat. Sajnálattal hallom, hogy ilyet (még) nem lehet.
2023. ápr. 21. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!