Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Pubg-ban (xbox one x konzol)...

A Pubg-ban (xbox one x konzol) hol és hogy lehet a grafikát beállítani?.sima basic módban van és sehogyse tudok rájönni hogy tudom fullra húzni.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 28. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Konzoloknál nincs olyan hogy "full" géptől függően vagy egy vagy kettő (néha három a legújabb gépeken) grafikai beállítás szokott lenni amik előre beállított szettek. Az egyik a felbontást a másik meg az fpst helyezi előtérbe. Quality/Resolution és Performance néven szoktak futni. A PUBG One Xen vagy 4K30fps vagy pedig 1080p60fps. A beállítás helyét nem tudom neked megmondani mert én már annyira régen játszottam, de a beállítások között kell lennie a játékban.
2023. ápr. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ne okoskodj már..amúgy meg van olyan hogy fullra . ha valamit gyengére is lehet állítani akkor fel is lehet húzni..amúgy basic-en van a grafika és elméletileg nem is lehet tán átállítani xbox konzolon azt olvastam valahol. szóval fix ..így csak 1080p-m van
2023. ápr. 30. 20:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért fogom ki mindig az ilyen embereket? Kérdezel valamit amiről totál gőzöd nincsen. Kapsz rá egy viszonylag részletes választ és utána személyeskedsz úgy, hogy még mindig gőzöd nincs arról amiről beszélsz. Itt egy táblázat, talán segít felfogni: [link]

A konzoloknak fix képességei vannak, értelmezhetetlen le vagy feltekerni a grafikát. Minden játék annyira kihasználja amennyire csak tudja ezeket a gépeket. Ha ez neked új információ akkor nem sok konzolod lehetett eddig, nekem viszont már akkor is volt mikor az Xbox mint márka nem is létezett még.

2023. ápr. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem személyeskedtem..de ha ennyi miatt kiakadsz elég gyenge idegzetű lehetsz xd és igen ,eddig pc-m volt ,meg annó egy ps3 slim-em . és értem amit mondasz ,de akkor a garfikai beállításokban miért mutatja azt a játék hogy "BASIC" beállításon fut ?
2023. máj. 1. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Látod már megint csinálod. Ha szóvá teszik neked akkor is a másik hibája. Semmilyen konzolos játékban nem hívják basicnek a grafikai beállításokat és amikor én játszottam még a játékkal akkor sem volt ilyen benne. Látatlanban az lenne az ötletem, hogy az csak az alapbeállításoknak az összefoglaló neve és ha megváltoztatsz ilyen-olyan opciókat akkor aktív lesz és azzal gyorsan vissza lehet ugrani az eredetire. Ha csinálsz egy képernyőfotót a menüről és feltöltöd valahova akkor talán többet tudok mondani. A PUBG mindig is egy ilyen elég kontár PC port volt nem lepődnék meg ha benne hagytak volna menüpontokat amivel konzolon semmit nem lehet kezdeni.

[link]

Elvileg a "Framerate Priority" menüpontot kellene látnod valahol. Ha bekapcsolod akkor 1080p60 lesz a játék ha kikapcsolod akkor 4k30 supersamplingolva ha kisebb a képernyőd.

2023. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne edd emiatt magad xd amúgy időközben töröltem a Pubg-t, a Dayz-t nyomtatom. De köszi mindent is. Azt ismered?
2023. máj. 2. 16:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom mi az, de nem játszottam vele.
2023. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!