Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a megoldás akkor, ha...

Vincenzo3282 kérdése:

Mi a megoldás akkor, ha elfogy a meghajtóbetűjel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Annyi hálózati csatlakozásom van, és annyi titkosított meghajtóm, hogy nem tudok felcsatolni új meghajtót.

Ha bedugok egy pendrive-ot, akkor csak hallom, hogy észrevette, de a-z-ig minden foglalt.



#Betűjel #meghajtójel
2023. ápr. 28. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinálsz egy új mappát, és ahhoz kapcsolod (nem próbáltam ki, gondolom a lemezkezelőben)
2023. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a jó a GPT-ben hogy már egyetlen hdd esetén is több partíciót lehet csinálni mint ahány betű van az abc-ben... 🤣🤣🤣
2023. ápr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valamit nagyon nem jól csinálsz.. nem technikailag, szervezésben.
2023. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Minek kell felcsatolni olyan sok hálózati mappát? Valami program csak akkor tudja kezelni, ha van neki betűjele? (Ez valami ósdi lehet, manapság azért már nem okoz gondot hálózati megosztáson lévő fájlok elérése)

Én is rengeteg hálózati mappát használok, de egyik sincs felcsatolva...

2023. ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, ez komoly szervezési probléma. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy hogyan jöhet össze egyszerre ennyi meghajtó. Még kísérletezgető kedvű tiniként is kevesebb, mint a felét fogyasztottam el a betűknek.

De sok esetben lehetőség van a meghajtókat mappákba csatolni, mint Unix-szerű rendszereknél. Illetve nehezen tudom elképzelni, hogy egyszerre szükséged lenne ennyi meghajtóra. (Hálózati megosztásnak meg nem is kötelező a betűjel.)

2023. máj. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Átállunk latin abc-ről hagyományos kínai karakterekre. Ott sokkal több betű van. Kérdés megoldva. :)
2023. máj. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!