Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kell az OpenAI weboldaln...

Miért kell az OpenAI weboldalnál (a ChatGPT-nél) a regisztrálásnál telefonszámot megadni?

Figyelt kérdés
Engem ez idegesít nagyon. Nem akarok számot megadni... Vélemények erről?

2023. máj. 8. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert telefonszám nélkül valószínűleg több ezerszer túlterheltebb lenne. Vagy így akarják kiszűrni az információ gyűjtő botokat.
2023. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Jókat írt az első, szerintem a válaszának második eleme miatt, de az elsőben is lenne ráció.
2023. máj. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Biztonsági elem, nincs kockázata a telefonod megadásának. Csak hitelesítő kódok küldésére használják. Természetesen nem kötelező azokat az oldalakat használni, amik elvárják a megadást, viszont ma ez számít a biztonsági standardnak.
2023. máj. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Hogy hajnal háromkor felhívogathassanak azzal hogy "szeretem ha büdös a picsa egy kicsit".
2023. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Mert ha nem kell telefonszám, akkor egy általános iskolás "hekkerjóska" legenerál párezer emailt amivel beregisztrál. Telefonszámot nem olyan egyszerű szerezni, és szépen vissza lehet az ilyet fogni.
2023. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleménye, hogy mindenhol ez lenne az alap, ha nem akarják felesleges spammereket...
2023. máj. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Hogy minél többet tudjanak rólad. Kamu e-mailt csinálhatsz, de azt jóval nehezebben tudják lenyomozni, hogy a tiéd, míg a telefonszámod valószínűleg a saját nevedre van regisztrálva.
2023. máj. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!