Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy hp laptopom ad kepet...

Van egy hp laptopom ad kepet de nagyon halvany radugtunk egy masik monitort es pedig a laptopon a fenyero 100% megis semmi feny nincs kb mi lehet a problema?

Figyelt kérdés

2023. máj. 11. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyomd le az Fn és az F2 billentyut. Valtozas?
2023. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
van olyan tipus ahol FN+F10. Latod a rarajzolt ikonbol,hogy meyik kell neked.
2023. máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A fenyero fullon van, de a laptop megis csak annyi fenyt ad h kb csak vakuzva latom :(
2023. máj. 11. 14:50
 4/13 anonim ***** válasza:
A vezerlopult, energiabeallitasoknal sincs letiltva a fenyero?
2023. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy tönkrement a háttérvilágítás, nem annyira nagy szám kicserélni.
2023. máj. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A kijelző háttérvilágítása döglött meg.
2023. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Amit én ismerek, HP laptop, a háttérvilágítást szabályzó gombokat csak a Windows driver értelmezi.

Tehát a bootfolyamat közben, illetve a BIOS/UEFI felületen még max. fényerőn világít. Windowsban lehet csak leszabályozni.

Ha nem így működik, akkor hibás lenne a háttérvilágítás, legalábbis ennél.

Továbbá a kérdés ocsmány értelmezhetetlen, tagolatlan, vesszőket nem ismer az ember, így az sem derül ki, hogy a rádugott monitor voltaképpen jól viselkedik, vagy nem.

2023. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Attól, hogy oxigénhiányos vagy és nem tudod értelmezni a kérdést, az a saját bajod. Rajtad kívül hatan mégis tudtak válaszolni.
2023. máj. 11. 17:30
 9/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Én is válaszoltam, szívesen!

De attól még számomra visszataszító ez a stílus, könyveken nőttem fel valamikor, itt nem nekem kell elnézést kérni.

2023. máj. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rakd be ket konyv koze a fejed es csukd be inas
2023. máj. 11. 18:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!