Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop nem érzékeli a mem....

Laptop nem érzékeli a mem. kártyát?

Figyelt kérdés

Nem értek a gépekhez, csak annyit tudok, hogy a tárhely megtelt, ezért kipattintottam a gépből azt a kis lapocskát és a helyére raktam a memóriakártyát. Megnyitottam a fájlkezelőt, de semmi változás, ugyanúgy tele van és nem is láttam sehol, hogy írná, hogy pl egy fájlt oda tudnék menteni, szóval szerintem nem érzékelte. Kiszedtem párszor, de nem jó. A kártya vmi SanDisk ultra 64 gb (tudom, kevés hely, de most ennyi is elég) a gépem meg asszem Windows 10. Nem ilyen kártya kell bele? (csak otthon találtam) Vagy rosszul csináltam? Mi lehet a baj?

Elnézést a nagyon szakszerű leírásért, de nem tudom a dolgok nevét 😅



2023. máj. 12. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A belső merevlemez telhetett meg. Törölj le róla pár felesleges fájlt, mappát, vagy másold át a másik meghajtóra, ha van.
2023. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Átmásoltam és újraindítottam, már jó, köszi, csak attól félek, hogy mindig újra kell indítani, ha kiveszem belőle
2023. máj. 12. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!