Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sikerült már valakinek Linuxra...

Sikerült már valakinek Linuxra feltelepíteni az NVIDIA drivert, amit a gyártó oldaláról lehet letölteni .run formátumban?

Figyelt kérdés
Nekem mindig meghiúsult, mindig talált valamit, ami nem tetszett neki. Mivel régebbi kártyám van, amihez a 390xx verzió kell, és nincs a repoban (RPM Fusion), ezért meg akartam próbálni. Legutóbb Fedorán, de Arch-on is próbáltam korábban. Nem jött össze.

2023. máj. 16. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a friss kernel miatt nem sikerül.
2023. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tom Benko ***** válasza:
Ha az ABI a legutóbbi kiadás óta ugrott, akkor nem fog menni. Egyébként nekem sikerült valaha, de amióta a cég nem követi az ABI változásait a legacy driverekben, jobban megbízom az Intel kártyákban.
2023. máj. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!