Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot HDMI kábellel csatlak...

Laptopot HDMI kábellel csatlakoztatom a TV-hez. Eddig tökéletesen volt hang-kép átvitel, most hang nincs csak kép átvitel. Mi lehet a probléma? Egyik napról a másikra. Leírom eddig mivel próbálkoztam és bővebben kifejtem kicsit.

Figyelt kérdés

Először is:

- a laptopon tökéletes a hang és a kép is ha csak laptopot használom

- a TV-n is tökéletes a hang és kép ha csak tévézek

- több HDMI kábelt is próbáltam, ráadásul a próba után mindkét kábelt kipróbáltam az xbox-al, ott tökéletesen vitte át a hangot-képet, tehát akábelek jók


- a hangeszközt ha váltom, tehát rámegyek a Speaker/Headphone (Realtek(R) Audio hangeszközre össze csatlakoztatva, akkor aTV-n a kép és a laptopon a hang, így megy.

- ha vissza váltok a SAMSUNG (AMD High Definition Audio) hangeszközre akkor semmi... hangerő van a tv-n is

-lefuttattam a Hang menüben egy hiba elhárítást is a SAMSUNG eszközre de ott se semmi....

-TV áramtalanítás, laptop kikapcsolás, újraindítás is megvolt


Kezdek kifogyni az ötletektől, ilyet még nem tapasztaltam... nem vagyok műszaki analfabéta, hasonló problémákat eddig azért mindig meg tudtam így vagy úgy oldani, de most nincs több ötletem....


Valami ötlet, valakinek volt már ez ?


2023. máj. 16. 18:41
 1/1 lali51 ***** válasza:
Videokártya drivert frissítsd vagy állítsd vissza egy előző verzióra.
2023. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!