Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Irnátok ilyen rendszereket?...

Irnátok ilyen rendszereket? (Bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Olyan rendszer érdekelne, mint pl. amit as Asusnak is van, megnyomod a bekapcsológombot, és kb. 10-15 másodperc alatt betöltődik egy csökkentett képességű rendszer mely alól lehet netezni, és egyéb kis dolgokat végrehajtani. Írnátok ilyen merevlemezről vagy USB meghajtóról gyorsan induló rendszereket, amelyek márkátől függetlenül szinte minden gépen működnek? Feltéve ha létezik ilyen rendszer. A BartPe -t próbáltam már, de lassú a boot és USB-ről indítva lefagy töltés közben.
2010. okt. 10. 16:53
 1/2 anonim válasza:
Az Asus ExpressGate-re gondolsz. Az tulajdonképpen egy minimális Linux egy, az alaplapon lévő flash alapú tárolóra telepítve. Próbálj ki Linuxot pendrive-ra tenni, és meglesz a rendszered.
2010. okt. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Arra gondtam, igen.:D Egy konkrét disztribúciót tudsz mondani, ami alkalmas lenne ezekre a feladatokra, a gyors boot mellett? Fontos, hogy gyorsabb legyen a boot, mintha windowst indítanék vagy hibernálásból ébresztem fel a gépet.
2010. okt. 11. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!