Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ncore meghívó ti megkapjátok...

Ncore meghívó ti megkapjátok (mi)?

Figyelt kérdés
Nah szóval most ugye Ncoron ingyen reg van. havernál hamarabb regeltem, de őt visszaigazolták azután hogy 30p-t várt, én meg már vagy 5órát. ő simán odaírta hogy 1éve próbál bejutni, én meg bekamuztam hogy nekem még SeeD szerverem is van amivel tudnék seedelni, de egyszerűen nem engednek be. van olyan aki 5órakor igényelt, és már megkapta?
2010. okt. 10. 20:43
1 2
 1/12 anonim válasza:

Te ezt honnan veszed free reg vvan az ncore-on????

én bent vagyok de ilyenrről nem tudok!!!!

2010. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
soorry most néztem rá tényleg van nem is értem?!!
2010. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Te mivel regelve vagy nemlátod, ki is írták mert elszeretnék kerülni azt hogy egy embernek több accauntja van.


Meghívó igénylés

Ha nincs ismerősöd, de be szeretnél jutni az oldalra, itt a lehetőség.

Úgy érzed, hogy megállnád a helyed az oldalon? Töltsd ki az itt látható űrlapot és győzz meg minket!


A sebességet a következő formában adjátok meg: LE/FEL Mbit/s

pl. egy átlagos UPC esetén: 30/3 Mbit/s

A dupla regisztrációt büntetjük, ha ilyet észlelünk mindegyik accountot töröljük. Felhívjuk a figyelmet, hogy az így bekerülo felhasználókat fokozottan ellenőrizzük!

Az indoklást próbáld meg értelmesen 2-3 mondatba belesűríteni, ezzel a saját esélyeidet is növeled.

A jelentkezők elbírálása a staff egyedi elbírálása alapján történik, a sikertelen igénylésekről nem küldünk visszajelzést. A beérkező kérelmeket 2-3 napon belül elbíráljuk.

2010. okt. 10. 20:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak én örülök, hogy kiírtad, most igényeltem. Most én is várok.
2010. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

meghívót lehet igényelni.

hát mert kamuzol ezért lehet bejutsz de ki is vágnak pillanatok alatt.

amúgy meg ha a sünök seed szerverre utaznak, nem feltétlen előnyös az oldal számára ha oda töltesz fel, mert őket is veszélyezteted.

2010. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

20:56 vok, haverodnak ezek szeirnt mázlija volt, hiszen a kommentedben is írják: A beérkező kérelmeket 2-3 napon belül elbíráljuk.

Addig még van esély válaszra.

2010. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

20:56 ez rossz is meg jó is.

de szerintem őket nemérdeklik a sünök hát leállították az ncore-t rá 1 napra már mwnt...

2010. okt. 10. 21:01
 8/12 anonim ***** válasza:

2 hétig nem volt ncore...

és komolyan gondoltam hogy rájönnek hogy kamuzol, és törölnek majd...

2010. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
minden ami biztos. Haver is beregelt nekem, ha úgymond rájönnének hogy nem is igaz ez a seedes. elmondom neked ismerős mondta hogy ő beírta azt a hülyeséget hogy sza-rrá hackeli őket és e lfogadták az övét :D de neki is 2óra volt míg elfogadták..
2010. okt. 10. 21:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez már nem az én dolgom.

Én már bent vagyok egy ideje.

Van 40Tb upom, és meggyőződésem hogy akik így bekerülnek. 75%-uk törölve is lesz, mert nem lesznek hasznos tagjai az oldalnak.

Véleményem szerint.

De csináljátok úgy hogy ne így legyen:)

1 tanács: seedelj és ne írogasd se fórumba se sehova az oldalt:)

2010. okt. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!