Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hiába törlök nem nagyon nő a...

Hiába törlök nem nagyon nő a tárhely a synology NAS-homban... Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Szóval van egy Spenology (tört) szerverem. Minden funkciója rendesen működik. Beállítottam, hogy bizonyos bizonyos köteteken legyen szemetes funkció. Eddig jó a dolog. Viszont észrevettem, hogy hiába törlök nagyobb adatmennyiséget (és itt összesen már közel a 1 terráról beszélünk) majd törlöm ki a szemetesládából is (aminek 2 hónapot adtam mint ideiglenes tároló) nem igazán akar nőni a szabad hely. Olyanra gondolok, hogy kitöröltem 22 GB ot a szemetesből. Ebből ő "jóvá írt" nekem 9 et majd töröltem egy 200 GB ot (rögtön utána a lomtárból is) amiből 2 GB ot írt jóvá. De ez csak az elmúlt 2 törlés... És ha összeszámolom akkor nem annyi a foglalt terület mint amennyit ő alapból érzékel.


Mit rontok el?



2023. jún. 3. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
mert szinkronizál azért automatán
2023. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szinkronizál? Magán a szerveren törlöm ki a dolgokat, ráadásul olyan kötetből ami nincs is szinkronizálva sehol máshol. És ha csinálok rajta egy töredezettségmentesitést akkor rendszerint vagy 1 GB-al kevesebb lesz a helyem...
2023. jún. 4. 08:43
 3/3 anonim ***** válasza:

meg halt a hdd a nas ban ?

csináld ujra szervert

de dokkoloval szerintem jobban jársz

2023. jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!