Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bekapcsolom a laptopot az...

Bekapcsolom a laptopot az felbug, de a kijelzo feketen vilagit.mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Szoval, nemreg vettem egy ujabbacsja laptopot, de hasznaltan. Eddig a laptopjaimat(mind regebbi, nem mai darabok) mindig magam pasztaztam es tisztitottam, soha nem volt vele baj. Nade most is neki lattam, de olyan ugyetlen voltam h a processzor tuskeu kozul parat sikerult letornom….nade mindegy paszta fel, visszacsavaroztam mindent a helyere, ezutan bekapcsoltam. A gep elindul, hallani a szokasos hangokat, de kep az nincs, fekete. (Proci egy ryzen 7 5800hs, keressetek ra, ott latni a “tuskeket”) Elvittem szerelohoz, ott azt mondtak, hogy ha hdmi-vel hozzakozik egy monitorhoz ad kepet, de az eger szaggat, hogyha huzzak vmelyik iranyba utanna elengedik es azt kovetoen.Vegul nem ide, hanem egy masik laptopszervizbe dobtam be, de oriasi buntudatom van….szerintetek mi lehet a baj? A proci lehet? Vagy valami mas? :(((

#szerviz #pasztázás #laptop #Fekete kijelzo #Neeeeeeeeee
2023. jún. 16. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
szerinted? mielott ujra kented legabb kiprobaltad hogy megy e? ha ment akkor minek a kerdes ha nem akkor meg minek vetted meg? amugy az ujra pasztazas eleg konnyu dolog csak egyesek kezebe nem valo meg csavarhuzo se mert szetk@rjak a nyakot...
2023. jún. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Vagy valami mas?" Nem más.
2023. jún. 17. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű a kérdésedre válaszolni.

Addig nem nem fog jól működni a laptopod amíg nem veszel bele processzort, vagy nem javíttatod meg a rossz proci lábait.

[link]

[link]

2023. jún. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Még ilyen hülye kérdést. Tudja, hogy tönkretette a laptopja processzorát és még megkérdezi, hogy mi lehet a baja.
2023. jún. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!