Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen gép való egy egyetemist...

Milyen gép való egy egyetemistának?

Figyelt kérdés

Külföldön járok egyetemre és itt szinte mindenki kis laptoppot használ az órákon tehát én is szeretnék beruházni egyre, főleg hogy nekem egy régi marha nagy laptoppom van, ami már lassú és még skypolni sem tudok rendesen a szüleimmel.

Tehát szeretnék venni egy kis laptopot, ami leginkább írásra és netezésre kellene.

A gond csak az hogy nagyon nem értek hozzá, hallottam már macbookról, ibookról, notebookról de fogalmam sincs mi a különbség.

Nem tudom hogy hol kell keresni, milyet, mennyiért.

Én csak egyszerű kicsi gépet szeretnék olyan 60-120e ft között.

Láttam hogy most már vannak mintásak is de gondolom azok drágábbak, ha valaki erről is tudna felvilágosítást adni azt megköszönném.

Köszönöm szépen


2010. okt. 12. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak netezésre, levelezésre kell, akkor 60 ezerért elég jó netbookot tudsz venni. Netbook általában picike (7-10"-os) gép, Intel Atom processzorral. Pont arra találták ki, amire neked kell. Könnyű, hosszú üzemidő, internet, levelezés.

Ha néha nézel filmeket is, esetleg HD felbontásban, vagy írsz DVD-t, szerkesztenél fényképet, akkor egy alap, belépő szintű notebookot vegyél. Nagyobb, nehezebb, de többet nyújt. 99 ezertől már kapni korrekt gépeket, akár hiperben is, 2 év garanciával.



Vagy nézelődj itt: [link]

2010. okt. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha rám hallgatsz csak DELL-t veszel. Legjobb gép. nekem 4 éve van. Semmi baja peddig én mindenhova viszem magammal. Bevallom leesett már 1 párszor.

És van ebböl is mini.

És még szines meg mintás is


[link]

Ez egy jó kis gép.

Nekem Latitude d520-am van. Ez már egy jóval régebbi gép de nagyon szeretem.

2010. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért ha jót akarsz magadnak, akkor nem 99e-ért veszel gépet, annak ellenére, hogy ott kint olcsóbbak a gépek (akármelyik országról is van szó). Keress egy rendes Dell-t, Lenovo-t vagy HP-t úgy 550€ körül.
2010. okt. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!