Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik böngészőben működik...

Melyik böngészőben működik jól a Facebook? Pár hete többen is csatlakozni szerettünk volna egy élő közvetítéshez különböző helyekről és egyikünknek sem sikerült. Mely böngészők ajánlottak ahhoz, hogy tudjunk csatlakozni?

Figyelt kérdés

Illetve, ha más is gond lehetett, akkor világosíts fel arról is légy szíves.


Úgy vettem észre, hogy az MI böngészőben be sem lehet lépni az adott oldalra. Legalábbis nálam.



2023. jún. 25. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindegyikkel ugyanolyan szarul működik. Közvetítések nézéséhez ott a YouTube. Ami értelmes tartalom, azt ott is közvetítik.
2023. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Egyikkel rosszabb, mint a másikkal, de melyikben működik legjobban? Okostelefonon.


Szerintem ezt nem közvetíti a yt-on az illető, tehát ez nem megoldás.

2023. jún. 25. 13:55
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen mindegy, semmi köze nincs ehhez. Telefonra ott az alkalmazás. Ha böngészőben szendvedsz telefonon a Facebookkal, akkor meg is érdemled.
2023. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De van köze hozzá, mivel az eddig 3 vagy 4 böngészőben nyitottam meg és mindben máshogy működött, illetve az egyikben nem működött.


Azt pedig én döntöm el, hogy telepítem-e a fb alkalmazást. És nem telepítem.

2023. jún. 25. 16:46
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 Hihetsz bármit, de nem így van. Ha nem telepíted az alkalmazást, az a te bajod, saját magad szivatod, viszont ne itt sírjál miatta.
2023. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem sírtam.
2023. jún. 25. 18:23
 7/10 A kérdező kommentje:
És szerencsére az életem oly parányi része a fb, hogy csak na.
2023. jún. 25. 18:24
 8/10 anonim ***** válasza:
#6 Épp azt csinálod
2023. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tévedsz. Pusztán leírtam a helyzetet. Az, hogy te mit akarsz beleképzelni, rajtad múlik. Felesleges képzelődnöd ezen. Szakadj le innen, fejezd be az offolást.
2023. jún. 25. 20:15
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Befejezted a sírást már?
2023. jún. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!