Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi az a microsoft fiók? Nekem...

Mi az a microsoft fiók? Nekem most már kettő is van (az elsőről elfelejtkeztem és csináltam egy másodikat is), de fogalmam sincs, hogy miért kellett annak idején csinálnom ezeket és most mire valók. (?)

Figyelt kérdés

2023. júl. 14. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Olyan mint a facebook fiók, csak ez microsoft fiók. 🤣🤣🤣
2023. júl. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1


Köszi, ennek nagyon örülök. :) Meg annak is, hogy okoztam némi vidámságot neked. :)


És mégis miben nyilvánul meg, hogy olyan, mint egy fb fiók? Mit lehet vele csinálni?

2023. júl. 14. 09:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a Google fiókhoz hasonlíthatnám. Tartozik hozzá e-mail cím (csak itt nem @gmail.com, hanem @outlook.com alapértelmezésben), tartozik hozzá online office, némi tárhely, stb. Meg persze a Microsoft most azért erőlteti, mert így adatgyűjtés szempontjából könnyebb dolga van...
2023. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3


Köszönöm. Akkor törlöm őket.

2023. júl. 14. 09:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
MS fiókkal lehet átvinni a vásárolt win licenszet egyik alaplapról a másikra, ide menthető a bitlocker helyreállítási kulcs, ide mentődnek az Edge könyvjelzők, stb
2023. júl. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5


Köszönöm!

2023. júl. 14. 09:37
 7/8 A kérdező kommentje:

Rájöttem (dehogy jöttem rá, csak feltételezem), hogy valószínűleg az egyik microsoft fiókot nem tudom törölni, mert rendszergazda vagyok azzal a fiókkal. De a másikat tényleg szívesen törölném, de hol, hogyan? Jelentkezzek be vele és akkor le rá lehetőség?


Köszönöm előre is, ha ovis szinten elmagyárázzátok, hogy mit értek félre és mit csinálhatok. :)

2023. júl. 15. 09:28
 8/8 Krosszarcu válasza:
53%
Igen, az új Win 10 eszközöm idegesitően a képembe tolja ezt az adathalász alkalmazást.
nov. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!