Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen projektort vegyek?

Milyen projektort vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom rengeteg kérdés van már fent ebben a témában, olvasgattam is erről, de sajnos nem jutottam semmire.

Szeretnék venni egy projektort igazából PS-hez használnám, nincsen semmi tudásom ebben a témában, hogy miket kell nézni, milyen fajtát vegyek. Körülbelül 60-90k-ig gondolkozom. Tudnátok neked ajánlani egy jó fajta projektort? Vagy ez kevés összeg hozzá? Előre is köszönöm a válaszokat.



2023. júl. 14. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nagyon-nagyon kevés, a COVID alatt iszonyatosan felmentek a projektor árak - 4-500.000 forint környékén van a házimozi/multimédiás belépő kategória, a jobbak meg 1.000.000 forint felett. De kis felbontású irodai projektort már ennyiért is kapsz használtan (pl. Vaterán), annak is nagy lesz a képe és első látásra lenyűgöző egy monitorhoz vagy tévéhez képest - csak nem árt vele tisztában lenned, hogy kell hozzá egy nagy szoba ahol elég nagy vetítési távolság alakítható ki. Arany középútként esetleg használt Panasonic PT-AE6000/7000/8000 széria, az 200-250.000 forint környékén elő szokott fordulni eBayen német és osztrák eladóktól.
2023. júl. 15. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!