Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tart most a minecraft...

Hol tart most a minecraft nevű játék ?

Figyelt kérdés

Közel vagyok a 30hoz. Nagyon régen játszottam a minecrafttal, nagyon tetszett.


Úgy alakult az életem hogy lettek kistestvéreim. Ők is szeretik, leszedtem nekik ncorrol az 1.8-at.

Elvileg van már újabb is, 1.9.... de azok nincsennek fent. Arra gondoltam hogy megveszem nekik.

Van már egy rakás verziója nem igazodom el hogy melyiket kéne vegyem


Nekem csak a sima minecraft kellene.

Kérlek világosítsatok fel hogy értsem a verziókat.



2023. júl. 23. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megveszed a Minecraftot az eredeti oldalról, az az összes verziót elérhetővé teszi. De ingyenes játékhoz sem kell nCore-hoz folyamodni. A TLauncher tört Minecraft launcher, mely ugyanúgy tartalmazza az összes verziót, ugyanaz, mint az eredeti játék, kivéve, hogy eredetis szerverekre nem tudsz fellépni.
2023. júl. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ahogy az 1es mondja, letöltöd a TLaunchert és onnan eléred az összes eddigi és az összes következő verziót is ahogy majd jönnek ki. Ha meg mindenképpen meg akarod venni akkor a hivatalos oldalon regisztrálsz és megveszed. Az utóbbival az a baj hogy microsoft fiókhoz van kötve, tehát egy vétellel egyszerre csak egy ember tud játszani, de ha több kistesó van akkor ez nem a legjobb ugye.
2023. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az új 1.9 már annyira nem új, jelenleg 1.20-nál tart a játék.
2023. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
1.20-nál tartunk. A hivatalos oldalon tudod megvenni: [link]
2023. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!