Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mivel kezelik a laptop lecsuká...

Mivel kezelik a laptop lecsukásakot közé tett "anyagot" a használt gépeket árusító helyeken? Vettem egy használtat, a billentyű tuti új,mert pici koás sincs, de a szagát nem tudom elviselni.

Figyelt kérdés
Messtiről megcsapja az orrom. A védő anyag, amivel vettem, az meg teljesen olyan "szagos".
2023. aug. 3. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos lehet kapni valahol az 1.vh-ból fennmaradt gázmaszkokat...
2023. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bekenik valamivel, hogy szépen csillogjon, ez a büdös, csak rövid ideig érezni.
2023. aug. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2-es , köszönöm! Annyira szép, a billentyűzet, hogy még az is lehet új, ahogy néztem nem annyira drága, lehet érdemes volt cserélni. Tényleg karcmentes az egész, fényes. Csak sajnos én borzasztóan érzékeny vagyok a szagokra, ezt meg semmihez sem tudom hasonlítani és erősen érzem. Nyitva van a laptop 3 napja, várom acsodát :)
2023. aug. 4. 08:25
 4/7 anonim ***** válasza:
El fog tűnni a szaga. Bár az enyém egy hétig érezhető volt két éve, de egészen új esetében is érezhető.
2023. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ugyanezt a szagotz éreztem ma a Nagytétényi úti tescoban is. Húú. de irritált. Lehet fertőtlenító valami?
2023. aug. 7. 23:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Mojirtó? Tetűirtó?
2023. aug. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fertőtlenitő.
2023. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!