Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook marketplace hirdetés?

Pokiloki kérdése:

Facebook marketplace hirdetés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan kérdésem lenne ,hogy tudna nekem valaki segíteni ,hogy hogyan kell facebook marketplace-re feltenni hirdetést? Tudom hülye a kérdés ,de el szeretném adni a házamat, és ott is meg akartam hirdetni ,de amikor megcsináltam a hirdetést alapból fel sem dobta az eladó ingatlan kategóriát ,hanem csak a KIADÓ INGATLAN kategóriát adja be automatikusan és nem is tudok átválltani. Na így is megcsináltam a hirdetést ,nekem jelzi is hogy a hirdetés aktív és amikor rákeresek én , vagy az ismerőseim akkor sehol sem adja ki a marketplace se a kiadó ,se a eladó ingatlan kategóriába , kizárólag akkor csak ha közvetlen rákeresek. Valaki tudja hogy mit ronthattam el , vagy mit kellene csinálnom,mert életem legelső hírdetése ez és a neten nem találtam semmi módot rá h hogy tudjam megoldani.Köszönöm
2023. aug. 5. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha komolyan el akarod adni, akkor nem facebookon hirdeted.


Vannak erre szakosodott hirdető oldalak, ingyenesek is és fizetősek is.

2023. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!