Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van itt grafikus, aki segítene...

Van itt grafikus, aki segítene 2 kis projektben (fizetek is)?

Figyelt kérdés

Nem ezek a nagy céges grafikusok érdekelnek.


Nem ezek a kamuk, h húha ez legalább 5 munkaóra és 8ezer+áfa/óra (úgy áfa, h még csak nem is vállalkozó 😅)


Ez egy kis projekt.

Van 2 logom, amiket használok is régóta.

Alacsony a pixel sűrűségük és nem is tudom programmal felhúzni.

Újra kéne csinálni, ugyan olyanra nagy felbontásban.


Az okoskodás se érdekel, h váá ez ennyibe kerül, meg fizess ha kell valami stb.

Fizetek szívesen de inkább olyannak akivel értelmesen el lehet beszélgetni és hobbiból megcsinálja.


Írhatsz privátban is



2023. aug. 16. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a fiverr.com oldalt.
2023. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nem egy túl bonyolított logóról van szó. Csináld azt, hogy fogsz egy "bármilyen" ingyenes vektoros rajzprogramot (van belőle jó pár pl. inkspace, scribus és társaik), betöltöd a nem jó logót, és egyszerűen elkezded átrajzolni (egyik rétegbe beteszed a meglévő bitmap logot, a másiko meg rajzolsz köröket, vonalakat, betűket stb.). Ha kész elmented, kiexportálod stb. ha nem túl bonyolult és először csinálsz ilyet két nap alatt megvagy. Ha elég bonyolult a logó akkor akár több is lehet. Ha nem túl bonyolult egy ilyen logó átrajzolása (annak aki már csinált ilyet) 3-4 óra legalább, ha bonyolultabb (miután nem láttuk nem is tudjuk megmondani) több is lehet. És nálunk az óradíj 15 000 Ft+ÁFA-nál kezdődik.
2023. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Meg tudnám csinálni, de az én időm még drágább. Nyilván grafikus is annyit kér amennyit nem szégyell és mindig az óra is kicsit több.


Kaptam ajánlatot 50ezer és kaptam 70ezreset meg azthiszem 42 ezer.

Aztán találtam fiverr-en (ismertem már) 3at is akik 7000Ft megcsinálnák. Az egyiket megbíztam és így 7000 megvan vektorosan is, 300dpi-vel is.


Ez olyan mint a villany szerelő. Volt egy munka az irodámban. Kaptam 180ezres ajánlatot, 120ezreset stb végül 55 ezerért egy nagy korrekt srác számlával megcsinálta nagyin szépen. Igaz 11 szerelőnek elment ugyanaz az e-mail mire megtaláltam.

Burkolás ugyan ez volt.


Autó szerelőt nem találtam még ilyez, ott mindig szívás...

2023. aug. 16. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
15k óra díj? Még gyorsan ki kell sajtolni az ügyfeleket, mielőtt az MI elveszi a munkát?
2023. aug. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!