Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy viberen be...

Miért van az, hogy viberen be van állírva egyes személyeknél a némítási funkció, mégis mikor írnak, jelezz a viber rögtön, hogy nézzem meg, hogy nem e írt valaki?! És nyilván de az írt, akit némitottam.

Figyelt kérdés
Zavar, hogy kapok értesítést, csak nem úfy, hogy a nevét írja ki a viber, hanem amikor ír az illető akkor rogton ír a viber, h nézzem meg, nem e írt valaki. Sajnos zavar nagyon. Hiszen a némításnak az lenne a funkciója, h ne kapjak semmi ilyen értesitest, es csak akkor nezhessem meg az üzenetet, amikor en szeretnem, es ne jelezzen be allandoan a telom. Régen müködött ez de mostanaban folyton ezt csinalja a viber és mar nemtudom mit csinaljak.... Más is van hasonló cipóben?

2023. aug. 22. 09:06
 1/1 anonim válasza:

A Viber iszonyú idegesítő szerintem is! Akinek az üzenete fontos lenne arról nem értesít csak akkor látom ha belépek! Akié nem, random mindenféle arról bezzeg folyamatosan értesít.

Whatsapp a legjobb felület évek óta ez a véleményem. Letisztult, visszakereshető - már amelyiknél ezt így mentem el, külön szóra, képre linkre.

Egyesével beállíthatom- az értesítéseket, vagy archiválhatom is akár- vagy blokkolhatom vagy törölhetem.

Szerkeszthető az elküldött üzenet is.

márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!