Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki lehet kapcsolni a Facebook...

Ki lehet kapcsolni a Facebook hírfolyamot, hogy ne lássak semmit amikor megnyitom a felületet?

Figyelt kérdés
Kizárólag 1-2 csoporton belüi kommunikáció miatt használom a Facebookot, ettől függetlenül hajlamos vagyok beleveszni az értelmetlen görgetésbe a hírfolyamon. Emiatt arra gondoltam, kevesebb akaraterőt dobnék be, ha lehet, és ha van ilyen hírfolyam ürítő/tisztító módszer, akkor inkább azzal élnék.

#Facebook #hírfolyam #Facebook hírfolyam #digital detox
2023. aug. 29. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztosan nem. Böngészőkiegészítők közt nézelődnék, hátha van valami. Bing chat-et us kérdezd meg
2023. aug. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
is*
2023. aug. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
közben találtam Chrome kiegészítőt: News Feed Eradicator a neve, ha valakit még érdekelne
2023. aug. 29. 09:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez mennyire kapcsolja ki, mit tesz?
2023. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Teljesen kikapcsolja a hírfolyamot, helyette egy idézetet ír ki minden alkalommal mikor fb-re lépek.
2023. aug. 29. 13:05
 6/7 anonim ***** válasza:
A hírfolyamban a csoport-bejegyzések attól még megjelennek, vagy azt máshol nézed? (elnézést a biztosan fura kérdésért, párhavonta lépek be, nem szeretem a közösségi médiát)
2023. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

semmi nem jelenik meg.

még egy Bővitményt bekapcsoltam, a Fluff Busting Purity-t, ez oldalt is elrejt mindenfélét, amit mutatni szokott.


Ettől függetlenül egyik bővítmény sem kapcsolja ki az értesítéseket - azaz, ha egy csoportba, ami nincs lenémítva, bejegyzés érkezik, akkor arról fent jobb oldal jön értesítés. Meg természetesen a csoportok a keresőből elérhetők :)


De azt ajánlom, próbáld ki magad, hogy neked megfelel-e, pár kattintás be- vagy kikapcsolni ezeket.

2023. aug. 29. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!