Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy új telefont....

Vettem egy új telefont. Előzőeknél, ha csatlakoztattam kábellel a géphez, akkor rögtön meg tudtam nézni PC-n a fájlokat stb. Itt viszont fel se hoz lehetőséget a telefon, hogy fájlátvitel vagy valami. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2023. aug. 31. 23:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

Van lehetőség, csak meg kell dolgozni érte. Az enyémen úgy működik, hogy lehúzom az értesítési felületet felülről és ott találom, hogy mit csináljon az usb-vel. Rábökök és máris ott a lista, csak ki kell választani a fájlátvitelt.

Valahogy így:

https://www.youtube.com/watch?v=iWvso3jQom0

2023. aug. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nekem samsung telefonom lett. Eddig mindegyiknél ezt simán meg lehetett csinálni. Összekötöttem kábellel és már kész is volt. Ennél már lehetőség sincs erre.
2023. szept. 1. 00:10
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Biztonsági okoból már nagyon régóta ki kell választanod az eszközön, hogy mit szeretnél csinálni
2023. szept. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Másik kábellel sem megy?
2023. szept. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%

Így van, az eszközön kell beállítanod, hogy mit szeretnél csinálni azzal az USB-vel.


Esetleg régebben volt a Samsung Flow nevű alkalmazás, azt nézd meg van-e még. Akkor nem kell kábelezni…

2023. szept. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#3: Hogy kell kiválasztani? Hol? Néztem videókban ezt a fejlesztői módot és ott láttam is ilyent, de nem volt változás.


#4: Másikkal sem.


#5: Felraktam az alkalmazást, de így sem férek hozzá a telefonon lévő fájlokhoz. A lényeg annyi, hogy gépen szeretnék kibontani egy rar fájlt ami telefonon van. Vagy gépen kibontani és rátenni telefonra.

2023. szept. 1. 09:59
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
És el is olvastad, hogy hogyan kell használni a Flow-t?
2023. szept. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Néztem a beállításokban és rámentem az USB kapcsolatra, de nem engedélyezi.
2023. szept. 1. 10:13
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

A töltő kábeled egyáltalán támogatja az adatátvitelt is? Bár ha a gyárit használod, akkor annak támogatnia kell.

Az #1 válaszomban leírtam és be is linkeltem egy videot, hogy hogyan kell csinálni. Nem kell ehhez fejlesztő módba kapcsolni. Ez minden androidos telefonon így működik, a Samsungon is. Ha az értesítési felületen nem látod az usb lehetőséget, akkor görgesd feljebb, ott kell lennie.

2023. szept. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
A Flow-hoz nem kell kábel…
2023. szept. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!