Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha pc-n nincs...

Mit tegyek ha pc-n nincs bekapcsoló/kikapcsoló ikonja a Bloetoothnak a beállításoknál?

Figyelt kérdés

Vettem egy új kontrollert, de valamiért USB-s csatlakoztatással nem tudom használni játékoknál, ezért próbálkoztam a Bluetoothal, de a gépen nincs sehol olyan, hogy Bluetooth bekapcsolása. (Windows 10-et használok)

Ahol kerestem:


-Beállítások > Eszközök > Bluetooth- és egyéb eszközök


-Tálca > legszélén az értesítések ikon > alul a sok lehetőség között nem jött fel a Bluetooth



2023. szept. 3. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg nincs telepítve a driver vagy az eszközödben nincs Bluetooth
2023. szept. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha PC-ről beszélünk valóban, és nem laptopról, akkor hacsak nem Wifi-s akkor 99.999% hogy NINCS Bluetooth-od (Wifis lapokon szokott lenni, de ott se gyakran), és kell vegyél BT adaptert. Bluetooth azért elég faék egyszerűségű, és ha lenne a gépedben, a Windows felismerné és automatikusan feltenné a drivert.
2023. szept. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!