Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan hozzak létre egy...

Hogyan hozzak létre egy iCloud email címet?

Figyelt kérdés
Akarok egy másik email címet aminek az a vége, hogy @me.com és elvileg úgy kell, hogy a beállításokban a Mail lehetőségnél hozzá lehet adni egy új fiókot. De amikor rányomok az iCloud-ra akkor egy Apple ID fiók bejelentkezési adatait kéri vagy új Apple ID létrehozását. De én nem akarok új Apple ID-t és azt akarom, hogy egyenlőre a régi email címem legyen az Apple ID fiókomban. Nekem most jelenleg Gmail email címem van de akarok egy újat Apple ID létrehozása nélkül. Lehetséges lenne??? Gondolom nem lehet 2 email címet egy Apple ID-hoz csatolni és nem is akarom! Csak azt akarom, hogy a Mail appban legyen 2 email címem új Apple ID létrehozása nélkül és mindenképp @me.com-ra végződjön és iCloud email cím legyen! És azért sem akarok új Apple ID-t mert majd jövőre az új email címemet fogom a mostani Apple ID-hoz megadni csak már előre le akarom stoppolni, hogy nehogy valaki lecsapjon rá hamarabb!

2023. szept. 9. 11:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Hogyha én most beállítok az Apple ID-hoz egy iCloud email címet az be fogja kapcsolni a Mail app iCloud szinkronizálását és a régi Gmail email címemben lévő több ezer levelet szinkronizálja az iCloudba???
2023. szept. 9. 12:09
 2/5 anonim ***** válasza:

én itt azt olvasom, hogy me.com-ot aliast már nem lehet regisztrálni.

[link]

[link]

2023. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy akarsz létrehozni egy email címet anélkül hogy létrehoznád? Szerintem regisztrálj egy @icloud.com fiókot, és már azzal is előrébb vagy, hidd el ez a domain is nagyon menő, bárkinek diktálod egyből tudni fogja hogy iphone-od van. Tudom miről beszélek, én is csináltam magamnak icloud-os email címet, a trükk csak annyi hogy én Android-ot használok.
2023. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már megoldottam a problémát!
2023. szept. 10. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyan sikerült?
2023. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!