Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom beállítani ezt a...

Hogyan tudom beállítani ezt a mappa rendezést windows 10-en?

Figyelt kérdés

ha belépek a meghajtóba, akkor ugye sok mappa van, azt akarom hogy úgy rendezze be a mappákat hogy a bennük levő fájlok száma alapján, szóval elsőként az a mappa legyen amiben a legtöbb fájl van, és utolsóként amiben a legkevesebb


Igen tudom hogy van egy megoldás erre alapból hogy jobb egérgomb - rendezés - egyebek - és ott a listáról berakni hogy fájlok száma

de ez a megoldás nem jó, mert mindig név szerint rakja sorrendbe valamiért ilyenkor, pl az A-Z -ig beállítja a mappákat, majd fájlok száma alapján rendezi őket, nem tudom miért, szóval a név rendezést priorizálja


ha nincs ilyen megoldás a windows-ban akkor esetleg program van erre?



#mappa #rendezés #fájlok száma
2023. szept. 12. 17:07
 1/1 A kérdező kommentje:
áh közben találtam programot rá, a WizTree alapból így rendezi be, és még mutatja is mellette a fájlok számát
2023. szept. 12. 17:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!