Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fedora 37-en mi lett a PipeWir...

Fedora 37-en mi lett a PipeWire Bluetooth részével frissítés után?

Figyelt kérdés
Meghülyült a Bluetooth hangerőszabályzó! Ugye ha a fejhallgatón állítom a hangerőt, akkor a gépen is ugrik a hangerő szint, ez teljesen normális így, viszont egy frissítés után nagyon megbolondult, ha szabályzom a hangerőt, akkor egy pillanatra nagyon hangos lesz, aztán elhalkul, és max hangerőn is sokkal halkabb a kelleténél. Próbáltam több Bluetooth-os fejhallgatóval és hangszóróval, mindegyikkel ilyen, pedig csomagfrissítés előtt teljesen jó volt mindegyikkel! Próbáltam SBC, SBC-XQ és AAC kodeket is, ezeket támogatják a cuccaim, de hiába, mindegyikkel ugyanezt produkálja. Muszáj volt egy config fájlban letiltani az absolute volume-ot, így most egymástól külön működik a PipeWire és a Bluetooth eszköz hangerőszabályzója, így lehet csak normálisan használni azóta. Vajon mi történhetett? Biztosan a frissítés lehet az oka egyáltalán? Más is tapasztalta ezt? Eddig soha nem tapasztaltam ilyet. Ami még érdekes, hogy AAC kodekkel sokat késik a hang, eddig nem volt ez a gond se (SBC-vel nem késik annyit).

2023. szept. 25. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy hónap múlva kijön a 39-es, miért a 37-et használod?
2023. szept. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!