Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » NCore-ra hogyan tudom magam...

NCore-ra hogyan tudom magam meghívni?

Figyelt kérdés

Abban szeretnék segítséget kérni, hogyan tudnám magam meghívni az nCore-ra anélkül, hogy dupla accountom legyen?


Jelenleg több mint 300000 pontom van, a mostani fiókomon. Tehát a pontom megvan ahhoz ,hogy akár több meghívót is küldjek.(saját, új fiókot akarok létrehozni, ÉS NEM MEGHÍVÓT ÁRULNI)

A wikit olvasva viszont látom , hogy egy gépen csak egy felhasználói fiók lehet, különben dupla accountnak számít és kizárnak.


A problémám az , hogy a meghívómmal rendkívül megutáltuk egymást (egy régi haver akiről kiderült, hogy egy f@reg [kibékülés nem opció])

Semmilyen formában nem akarom vele tartani a kapcsolatot, és már attól is "borsódzik a hátam" ha a profilomra megyek és meglátom a meghívónál a felhasználói nevét, amit ugye még rejteni sem lehet.


Azért írtam ki a kérdést mert az Ncore staff nekem eddig mindig egy egymondatos választ írt bármit kérdeztem, a wikire hivatkozott, hogy keressem ott a megoldást. (ezzel a "SAJÁTOS" problémával még nem kerestem őket, nem tudom mit írnának rá, lehet lexarnák vagy kizárnának)


Jelenleg egy gépet, eszközt használok torrentezésre, amin qBitt fut.

Egy másik PC vásárlása nem jelentene problémát, az sem érdekelne ha az új fiók létrehozásával elveszíteném a többi pontomat, a seed mennyiséget, és a jelenlegi rangomat, és visszakerülnék "felhasználónak". A régi fiókba nem jelentkeznék be 2 hónapig és el van felejtve.(a problémám)


Azt hogy kinek hány fiókja van gondolom IP alapján tudják ellenőrizni. Kizáratni semmiképpen nem akarom magam.(!!!)


A kérdésem azoknak szólna akik jártasak az Ncore használatában és tudnának hasznos választ adni.

Tudom , hogy sok felhasználónak "BAGATELL" probléma amit leírtam , engem viszont tényleg nagyon idegesít , hogy egy általam mostanra meggyűlölt személy a meghívóm.

Tehát a mostani PC-em mellé egy másik gép vásárlása lenne a megoldás, és arra egy másik saját gmail-ról történő meghívás ? Ez megoldás lenne és nem ütközne a szabályokba??

Vagy a staff szerintetek segítene valahogy a "SAJÁTOS" problémám megoldásában?? (lehetőleg kizárás nélkül? :) )


Hozzáértők válaszát előre köszönöm! (ha esetleg valakinek volt ehhez hasonló "BAGATELLNEK" tűnő problémája, ha leírná hogyan oldotta meg annak is örülnék.)


MEGHÍVOT NEM ÁRULOK. MÁS MEGHÍVÓJA SEM KELL, TANULVA A MOSTANI ESETBŐL. AKKOR INKÁBB MARAD A JELENLEGI FIÓK.

Bocs , hogy ilyen hosszúra sikerült a kérdés.

A segítő , és hasznos válaszokat előre köszönöm.



2023. szept. 29. 12:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"Egy adott felhasználói fiókkal kizárólag olyan gépen engedélyezett a belépés, amelyet nem használ egy másik, az oldalunkon regisztrált felhasználó (1 gépen kizárólag 1 account használata megengedett)! "


Ezt úgy tudod megkerülni, ha egy teljesen független gépen (amin nem használták még az oldalt), hálózatban és e-mailre kiküldesz egy meghívót, és azzal létrehozol egy fiókot, majd törlöd a jelenlegit (Wiki: dupla account cikkben le vannak írva a korlátozások és a törlés linkje is). Ha megszűnt a fiók, az újba már bejelentkezhetsz, mert a szabályzat szerint 1 gépen kizárólag 1 fiók használható, és te azt az egy újat fogod használni, a régi már nem létezik.


275 ezer pont viszont megy a kukába, azt nem tudod átjátszani. Illetve úgy igen, ha kérésként felajánlod pontként, és a másik fiókkal teljesíted a kérést (ha szabályszerű a kérés, a feltöltés, és nem gyorsabb nálad valaki más). Ez viszont már feltűnő.

2023. szept. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1. köszönöm.

Ahogy írtam egy új gép vásárlása torrentezésre nem probléma, ha csak ez az egy megoldás van.

Az elveszített pontok, rang, seed, nem érdekel. Csak az számít hogy végleg megszakadjon minden kapcsolat a mostani meghívómmal. És legyen egy új fiókom amit használni tudok.

2023. szept. 29. 13:06
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Technikailag már a telefon is egy másik eszköznek számít, a fiók regisztrációhoz csak egy böngésző kell, forgalmazási kötelezettség nincs (8 hét inaktivitási időn belül kell maradni).

Ugyanabban a cikkben: " Egy IP címről lehet több hozzáférést is használni, de csak abban az esetben, ha minden felhasználó külön gépről teszi azt meg (minden felhasználónak jeleznie kell ezt a félreértések elkerülése végett, melyet a Profil menü > Beállítások > Extra résznél az Üzenet a Staffnak boxba írva tehettek meg - ezen jelzés elmulasztása szintén a felhasználói fiókok elvesztését eredményezheti)."

Ez megengedi, hogy egy háztartáson belül több gépnek legyen 1-1 fiókja, ha nem léptek be egymáséba. Így még egyszerűbb a dolog: kiküldöd egy másik e-mail címedre a meghívót, azt a telefonodról beregisztrálod (külön gép feltétel teljesült). Majd törlöd a gépen lévő fiókot, így 1 hozzáférésed marad: "kizárólag olyan gépen engedélyezett a belépés, amelyet nem használ egy másik, az oldalunkon regisztrált felhasználó" - ha törölted, akkor már nem használja más (csak egy regisztrált fiók használata teljesült).

Felmerül a kérdés, hogy mi van akkor, ha a telefonról is beléptél a fiókba, és a gépedről is, tehát az már 2 eszköz. Erre is van szabálypont ugyanitt: "Egy felhasználói fiók prémium előfizetés nélkül maximum 5 helyről / eszközről használható "


Ez az elmélet. A gyakorlat az, hogy megéri-e ez a sok variálás egy sértődés miatt, és nem találják-e mégis úgy, hogy ez csalás volt és jár a ban.

2023. szept. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2.Köszönöm.

Akkor a válaszod szerint így még egyszerűbb a dolog, telefonnal könnyebben megoldható.

Mindenképp írok azért a staffnak néhány mondatot, hogy véletlenül se legyen gond. Azt megpróbálom majd , összefoglaltabban, lényegre törően megírni nekik. Nekem a jelenlegi probléma miatt ez bármilyen "VARIÁLÁST" megér, ez sajnos nem csak egy egyszerű sértődés. Remélem többet nem találkozok a volt "haverral". (másik megyében/vármegyében:) lakik.)

Még néhány ismerőst megkérdezek, és a staff-ra is ráírok óvatosan.

Érdemes rákérdezni a staf-ra? Mindegy.

Utána megoldom úgy ahogy javasoltad.

Köszi még egyszer.

2023. szept. 29. 13:55
 5/18 A kérdező kommentje:

3.Nak köszönöm. Illetve az első, és a második válaszadónak.

Ha esetleg valaki még meg tudja erősíteni amit írtak, annak örülnék.

Közben nézem a wikit, és keresem azokat a részleteket amit írtak.

2023. szept. 29. 14:02
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Míg a szülőkkel éltem, az öcsémmel közös accountot használtunk, hogy ne számolja dupla accountnak. Aztán mikor elköltöztem, akkor küldtem magamnak (egy másik email címre) egy meghívót és onnantól azt én használtam (ugyanazon a gépen), öcsém meg a régi accountot (a sajátján). Ugyanezt te is meg tudod csinálni, csak a régi accountot nem használod tovább, mert azt nem tiltja semmi, hogy többé ne lépj be a régibe és ha azt le is tiltják inaktivitás miatt, az új élni fog.
2023. szept. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6. Értem, és neked is köszönöm.

De az inaktivitási időt nem akarom kivárni, ezért másik gépet vagy telefont fogok használni, valószínűleg úgy ahogy javasolták.

2023. szept. 29. 14:26
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
Őszintén megmondom neked mikor koleszos voltam és a szar net miatt sok hónapban nem tudtam teljesíteni a a seedet és kaptam 15-30 nap bant 3 accoutom volt szimultán sosem rúgtak ki pedig össze vissza használtam őket hol ezt hol azt ez kb 6 éves sztory lehet azóta változott valami de akkor nem igazán vették komolyan azóta ez lehet változott mert akkor a meghívó is sokkal de sokkal olcsóbb volt viszont úgy hogy te mondjuk többet nem lépnel be az elsőre és előtte kitörlöd a futó torrenteket hogy azok se fussanak nem hiszem hogy baj lenne
2023. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ezen miért rugúzol annyira...

Ne menj a profilodra, meg blokkold le, oszt jól van.

2023. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

8.Köszi, igen azóta sok minden változott. Azóta már látják, hogy hány accountod van, és ahogy írják a wikin dupla accountért kizárnak-- gondolom be is tartják.

Ezt akarom elkerülni és ezért írtam ki a kérdést.


9.A profil menübe azért igencsak szeretnék a későbbiekben is belépni, hiszen szinte mindent ott lehet állítani. De azért kösz a tanácsot.(bár nem ezt a megoldást fogom választani:) )

2023. szept. 29. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!