Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri OLED laptopot venni?

Megéri OLED laptopot venni?

Figyelt kérdés

Nem használnám se képszerkesztésre, se videóvágásra, csak tanulásra kéne (főleg office programok).

Mennyire fenyeget a beégés veszélye?



2023. szept. 30. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hármas szinten fenyeget!
2023. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értem miért nem lenne elég tanulásra, mondjuk egy 100% sRgb kijelzőjű laptop :oO

[link]

2023. okt. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van felesleges pénzed, akkor simán.

Szép nagyon, de igazából officehoz mi a francnak? Kb bármelyik jó, csak ne tükröződjön.

Amúgy meg sok éve az összes felső kategóriás telefon is oled mégsem szoktak beégni. TVben is régóta van és azok sem hullanak látványosan. Én még azt sem tartom kizártnak, hogy az egészet valamelyik konkurencia terjesztette akik nem az oledet tolták.

2023. okt. 23. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xKakashix ***** válasza:
Én egy Asus Vivobook S15-öt használok február óta, nagyon szép a kijelző, megvagyok vele elégedve, de ha csak office-ra használod teljesen fölösleges. Ha kicsit odafigyelsz akkor semennyire nem fenyeget a beégés, ikonokat ki kell kapcsolni, tálca elrejtés, dark téma ahol lehet, plusz szoftveresen is van ellene védelem MyAsus-on belül, mint pl képkocka frissítés/eltolás stb..
2023. okt. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!