Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 100 000-150 000 Ft körül,milye...

100 000-150 000 Ft körül,milyen laptopot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szóval leginkább meetingekre,prezentációk létrehozásához használnám

Ha véletlenűl belefér ebbe az árkategóriában hogy elbirja a Valorant játékot akkor az mégjobb lenne.

Köszönöm.



2023. okt. 5. 14:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10 Ott van pl. amit linkeltem, ha csak az általad fontosnak vélt magokról beszélünk, akkor az az i7 4 mag 8 szál…

Jelenleg is egy “régi-régi” business notin dolgozom napi szinten, i7 6.gen, 32GB RAM, 1TB SATA SSD. Egyáltalán nem lassú, VM-eket is futtatok rajta (akár többet egyszerre), és még normálisan össze is van rakva.

Egy l.szar 5-6 éves Inspiron is még a mai napig bőven a használható kategóriába esik SSD-vel, 8GB RAM-mal, és a kérdezőnek még az is elég lenne (ha a Valorantot elengedi).

Egyébiránt 200-ból már egy AMD konfig is kihozható, normális cuccokkal, 16GB RAM-mal, 500GB SSD-vel, és pl az iGPU-s változatokban a Vega Graphics pont elég lenne a Valorantra is.

2023. okt. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem, nem értek ennyire hozzá,épp egy minimálisat,de nekem egy i5 tökéletes lenne,vagy egy i3 is megfelel de nyilván az i5 lenne a legjobb.

Mint írtam nem egy agysebészetre kell,amire használnám arra nem kell tényleg csúcsszuper 300-400 ezres laptop mert felesleges.

Nyilván ha pl PC játékokat nyomnák rajta ahhoz tényleg gyenge egy ilyen kaliber .

2023. okt. 5. 22:46
 13/13 A kérdező kommentje:
#11 köszönöm:)
2023. okt. 7. 12:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!