Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Olyan oldalt keresek mint a...

Feri2400 kérdése:

Olyan oldalt keresek mint a Xupe ahol Pc játék Kulcsokat lehet venni utánvétellel ?

Figyelt kérdés

2023. okt. 6. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Azta, 8100 forint az ETS2, amit havonta leáraznak Steamen 1900-ra. Irtózatos lehúzások mennek, ha utánvéttel akarsz fizetni (ahol lehet). Inkább keress valakit aki megveszi neked ajándékba online, ha nem tudsz neten fizetni.
2023. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet de amiket én szoktam megvenni azokat aránylag elég olcsón bebírtam szerezni de amit most szeretnék megvenni most valamiért csak Konzolokon elérhető ezen az oldalon azért keresnék másik oldalt hátha ott bebírom szerezni
2023. okt. 6. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:

"azért keresnék másik oldalt hátha"


Epic? Steam? Gog? MS store? Origin? Ubisoft store? Satöbbi?

2023. okt. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen jó lennének de azért nem fogok számlát nyitni hogy vegyek ezekről az oldalakról mert nincs bankszámlám
2023. okt. 6. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:
2023-ban bankszámla nélkül, no comment... Nem mintha egy például revolut fiókot nitni nem 5 perc alatt lehetne ingyenesen.
2023. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!