Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szoftverfejlesztő és –tesztelő...

Szoftverfejlesztő és –tesztelő technikus végzettséggel milyen elhelyezkedési-és fizetési lehetőségre lehet számítani?

Figyelt kérdés
2023. okt. 14. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Manapság a papírokkal kitörölheted a hátsó feledet, legalábbis a jobb cégeknél. Csak azt nézik, hogy mit tudsz, és milyen munkatapasztalatod van. Ha semmilyen, akkor junior fejlesztőként olyan nettó 300-350 ezerre számíthatsz havonta. A közhiedelemmel ellentétben normális fizetés csak senior kategóriától kezdve van.
2023. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
#1 papír nélkül a jobb cégek már a CV-det kidobják a kukába.
2023. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
1-es valami kkv szökevény lehet.
2023. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem sok jora szamithatsz ilyen vegzettseggel.
2023. okt. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
1-es vagyok, mérnökinformatikus diplomám van, de megbántam, hogy arra pazaroltam hosszú éveket. Előrébb tartanék, ha az alatt az idő alatt dolgoztam volna. Mellesleg a legpengébb embereknek, akikkel eddig dolgoztam, nem volt (szakirányú) diplomájuk.
2023. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mi számít piacképes "papírnak"? Egyik oldalról azt hallom, hogy nem kell "papír" csak tudás, másik oldalról pedig, hogy végzettség nélkül szóba se állnak az emberrel.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2023. okt. 14. 15:36
 7/7 anonim ***** válasza:
19%

"Mellesleg a legpengébb embereknek, akikkel eddig dolgoztam, nem volt (szakirányú) diplomájuk"


Igen, ez ilyen. Ha pl. egy ember eddig csak sori munkásként dolgozott egy gyárban, akkor könnyen lehet, hogy a legpengébb embereknek, akikkel eddig dolgozott csak 8 általánosuk van, esetleg az sem. Erre mondják, hogy vakok között félszemű a király.

2023. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!