Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bing csevegőben használt...

Bing csevegőben használt DALL-E 3 képgeneráláskor már nem kapunk ingyen gyorsítót?

Figyelt kérdés

Egy ideje nem látom, hogy növekedne, napok múlva is a meglévő mennyiséget látom. Nem olyan régen még visszatöltött mindig 100 -ra (nem tudom pontosan, hogy napi vagy heti szinten), most viszont akármikor visszanézek rá, mindig ugyanannyit látok, mint korábban amennyi megmaradt. Tehát úgy néz ki, hogy egyáltalán nem töltődik. Nem teljesen értem, hogy akkor most megszűnt ez a feature, és mostantól ha elfogy, akkor csak vásárolni lehet, vagy a sokkal lassabb képgenerálással használni a végtelenségig? Még soha nem fogyasztottam el, így nem tudom mennyivel lassabb. Erre gondolok:


[link]



2023. okt. 19. 13:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!