Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik az utolsó Macbook...

Melyik az utolsó Macbook modell ahol még van a gépbe beépített USB port? Melyik modellt ajánljátok?

Figyelt kérdés

2023. okt. 19. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyikben van. Az újabbakban csak USB-C van, de van.

Hol hallottad ezt a baromságot hogy nincs? :D

2023. okt. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam, hogy az újabbakhoz kell valami átalakító, hogy pendrive-ot lehessen rá csatlakoztatni.
2023. okt. 19. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, kell, OTG adapternek hívják és filléres cucc. Nekem 3 darab is van, mert a Google Pixel mobilokhoz évekig adtak valamiért. Telóhoz soha nem használtam, nem is tudom mire lehetne (USB billentyűzet talán?) de pendriveokhoz jól jön.
2023. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

3-as miről beszélsz?

A Mavbookokban normáli usb csatlakozók vannak, mindenféle adapter nélkül lehet rádugni a pendriveot.

Az újabb gépeken csak USB-C port van, úgyhogy abba USB-C-s pendrive mehet. De akinek van esze az már nem is vesz másikat.

2023. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
5 éve nincs már old school USB-A a Macbookokon, és nyilvánvalóan erre irányul a kérdés. Ne velem kötözködj.
2023. okt. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen ne ez döntsön, olyan régen nincs "normális" USB, hogy azok igen elavultak már. Átalakító a régi cuccaidhoz, az újak meg már úgy C-sek.
2023. okt. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!