Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elromlott az Xbox 360 wireless...

Elromlott az Xbox 360 wireless controllerem, pontosabban így vettem, hogy nem érzékelte rendesen az elemet, és rendszeresen lekapcsol. Kinek írjak, hogy megjavítsák/kicseréljék?

Figyelt kérdés

Írtam a boltnak ahol vettem, de válaszuk annyi volt, hogy forduljak a Microsoft-hoz! Viszont nem tom mit tegyek, és kérlek ne nézzetek hülyének, elvégre azért van az oldal, hogy megkérdezzük azokat a dolgokat, amiket nem tudunk :)

Tehát: milyen e-mail címre írjak? / A controller-re mennyi "garancia" van (nyáron vettem, júliusban)?


2010. okt. 18. 23:36
 1/6 parasztvagyok válasza:
Van egy tökéletes meglodásom. Nekem mindig bejön. Add el gyorsan az x360at és vegyél egy pct.
2010. okt. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
-.- Kösz b+ te is értelmes vagy...
2010. okt. 19. 15:28
 3/6 parasztvagyok válasza:
De lagalább nem egy konzolos fasz, már ne vedd sértésnek...
2010. okt. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kib*szott értelmes válaszaitokat! Én hülye vagyok, beismerem, ti meg itt játsszátok az agyatokat, hogy a "konzol így szar, úgy szar". Mi bajotok a konzollal???


Ezennel megkérem a válaszolni próbáló hülye f*szfejeket, hogy maradjanak távol a "komment küldése!" gombtól, és csak értelmes válaszokkal illessenek!


KÖSZÖNÖM!

2010. okt. 19. 17:03
 5/6 parasztvagyok válasza:

Na szóval:

Bocs, csak annyi hogy úgy vagyok vele hogy száradjon le a kezem ha konzolt veszek valaha.


Mellesleg, ha szar volt amikor megvetted, akkor egyből vissza kellett volna vinni a boltba, hogy hibás.

Nem hiszem hogy magára a kontrollerre adnának garit, csak a gépre. Szerintem a megoldás egy új kontroller vétele.

Jobbat nem tudok

2010. okt. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És akkor kidobtam 9000Ft-ot??? Amugy meg boltban azt mondták forduljak microsoft-hoz, de sehol nem találtam rendes e-mail címet! Most küldtem vhova, talán jó... És elv. 1 év garancia van rá...
2010. okt. 19. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!