Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha valaki lekorlátoz láthatom...

Ha valaki lekorlátoz láthatom azt, hogy megnézte az üzenetem?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy hónapja eléggé összevesztem egy barátommal. Azóta lekorlatozta a messenger üzeneteim, így hiába kértem bocsánatot és mondtam el mi miért volt részemről nem kapta meg. Pár napja írtam neki egy sms hogy légyszíves nézze meg amit írtam. Pár órája mikor megnéztem még szürke volt a pötty most viszont azt írja látta.

Leteszteltük egy másik barátommal amíg a korlátozás feloldása után nem írt ki sem tette, hogy látta. Lehet ez valami hiba és nem is látta amit írtam? Vagy valami történhetett amit én nem látok?

Találkozott már valaki hasonlóval?



2023. okt. 24. 11:32
 1/3 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne!
2023. okt. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Utána írtam neki azotais szürke a pöty. Azt hogy mikor volt elérhető azóta sem látom, úgyhogy biztos most is levagyok korlátozva
2023. okt. 25. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Odamész személyesen és azt mondod: "Megverlek ha nem oldasz fel és nem bocsájtasz meg, te **** *******"
dec. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!