Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rendeltem egy vadiúj laptopot...

Rendeltem egy vadiúj laptopot a Vodafone-tól, amin már a windows 11 fut. Azt írja, hogy aktiváljam a word-ot. Ezt hogyan tudom? Nem találok termékkulcsot a dobozban.

Figyelt kérdés
Hívtam a Vodafone műszaki segítségnyújtást, de azt mondták, hogy ebben nem tudnak segíteni.

2023. okt. 26. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:

"Nem találok termékkulcsot a dobozban."


Mert az nem jár hozzá...

2023. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt szolgálja azon figyelmeztetés hogy gyorsan vásároljál drágán olyasmit amire nincs szükséged.

Mert van több ingyenes alternatíva is.

2023. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt 1 hónapig free azt hiszem.
2023. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Office (Microsoft 365) nem jár a laptophoz. Itt tudsz előfizetést vásárolni: [link]
2023. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz fizetni, akkor jó lesz a LibreOffice is, csak a nevek mások.

[link]

2023. okt. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vagy a jóöreg enkóóór.


Office szinte soha nem jár az otthoni gépekhez. Kizárólag külön akciókban szoktak hozzá adni, és akkor is ilyen egy év office 365 előfizu és hasonlók... legtöbb esetben windows sejár a laptopokhoz már.

2023. okt. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Vagy a jóöreg enkóóór."


Nem mindenki akar lopni.

2023. okt. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!