Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valami bibi lett a pendrive?...

Valami bibi lett a pendrive? Ahogy beteszem furán jelenik meg a gépen és nem lehet megnyitni?

Figyelt kérdés

Fura jelek lettek a filecímek helyén. Nagyon nagy szükségem lenne rá, mert azon vannak elmentve az oktatási anyagaim amit magántanárral tanultam nem kis pénzért.


Nő vagyok analfabéta a gépekhez, légyszí egydzerűen fogalmazzatok ha lehet


2023. okt. 27. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Megmakkant jó eséllyel, kb ebből ennyit lehet megállapítani.
2023. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy mi?
2023. okt. 27. 12:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi mi? Kifingott, megmakkant, beszart, elszállt, soroljam még? Ezt kidobod, az újonnan vásároltra meg a biztonsági mentésedből visszaállítod a cuccaidat, ha ilyen sokszor kell magadal vinni.
2023. okt. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt akartam hallani, hogy akkor ez kuka. Milyen biztonsági mentés? Nem hiszem, hogy ilyesmi nekem be lenne állítva. Mondom egydzerűen mert nem értem. Most akkor van esély mrgmenteni a file-okat vagy nincs? Ez a kérdés!
2023. okt. 27. 12:54
 5/10 anonim ***** válasza:

"Milyen biztonsági mentés?"

"Mondom egydzerűen mert nem értem."


Melyik szót nem érted?


"Most akkor van esély mrgmenteni a file-okat vagy nincs?"


Másolat nélkül inkább az a kérdés, hogy mennyit szánsz rá.

2023. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bár nem a legkifinomultabb módon, de az előző válaszoló arra utalt, hogy a fontos adatokat több példányban kell tárolni, több adathordozón,mert nem jó elveszíteni az adatokat.

Erről a pendriveról már csak egy adatmentésre specializált cég fogja tudni lementeni az adatokat nem kevés pénzért, pl. Kürt, Adatmentes.hu

2023. okt. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De mi történhetett a pendriveommal? A többi működik és egy helyen tárolom őket.
2023. okt. 27. 13:29
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Murphy törvénye, ami elromhat az el is romlik
2023. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért próbáld ki egy másik gépen is.
2023. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit, akinek van türelme, hogy állítson be valami felhő alapú szolgáltatást, például google driveot és oda mentegesd a cuccaid.
2023. okt. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!