Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van olyan ember aki megvette...

Van olyan ember aki megvette a Spore nevű PC játékot de mégse tetszik neki? Ha igen talán tud segíteni rajtam.

Figyelt kérdés
Sajnos a testvéreim még nem ismerik hogy mire való a vírusirtó és sikerült összeomlasztani 3X a rendszert és mivel az EA levédte a játékot nem tudom újratelepíteni.Azt szeretném kérni hogy a telepítőkódot valaki megadná nekem?Mondjuk e-mailben. Előre is köszönöm.
2009. jan. 2. 20:38
 1/10 hnle ***** válasza:

Használd ezt a cracket *****

vagy ezt a cd kulcs generátort *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem érted a lényeget. eredeti kell! mire megjelent az édes-rémes elemek és a patch 3. addigra az összes jelszó elszállt... és a hamis jelszóval nem tudom feltelepíteni a kiegészítőt!


de azért köszi

2009. jan. 2. 20:56
 3/10 hnle ***** válasza:
Most már értem... de szerintem senki nem fogja neked elküldeni az eredeti cd kulcsát... vagy megveszed megint vagy törten feltelepíted , majd leszeded a kiegészítőt warezről.Azért sok szerencsét talán lesz valaki akinek tényleg nem tetszett a játék és elküldi neked a kulcsát(bár én akkor már inkább eladnám valakinek :P )
2009. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kell új kulcs. Ha megvetted eredetiben, akkor a tok hátulján van egy telefonszám (vagy az EA vagy az Automex), amit ha felhívsz, akkor megcsinálják, hogy működjön (nem tudom, hogy újat adnak, vagy csak feloldják a korlátozást, de megcsinálják ingyen)
2009. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

igen. csak a szüleim nem engedik hogy felhívjam.

hát... remélem szerencsém lesz... köszi a biztatást

2009. jan. 2. 21:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez egy alapdíjas szám. Ha nem tudsz otthon használni telefont, akkor hívd őket fülkés telefonból vagy baráttól, csak vidd magaddal a tokot is, hátha szükség lesz rá.
2009. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
oh én... na ez most mindenkit meg fog lepni de a szüleim elkobozták a tokot idézem őket: "Ez pénzkidobás! Kérd kölcsön a barátodtól ha van neki,ha nincs a te bajod! De a számot nem hívhatod!" és itt a baj mert a barátomnak nincs meg a játék. én meg nem merek vitába keveredni a szüleimmel... szóval nyakig vagyok a tehetetlenségben.
2009. jan. 2. 21:17
 8/10 hnle ***** válasza:
Pont ez a pénzkidobás hogy megvettétek a játékot és mégse tudjátok már használni, szerintem egy telefonhívást simán megér... valahogy probáld őket rávenni ha nem megy akkor még mindig az első kommentemben leírt 2 megoldás közül ajánlom az egyiket , mert hát így legalább az alap játékkal tudtok játszanni...
2009. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Ebben az esetben inkabb a pszihologiai zart osztaly telszamat hivd, a szuleidnek... talan meg megmenthetok...
2009. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hnle ***** válasza:
0%
Szerintem meg te mehetnél oda.... mindig is tudtam hogy a hülyeség határtalan, na de ennyire?!Azért mégis hogy képzeled hogy ilyet írj?
2009. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!