Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom megváltoztatni a...

Hogy tudom megváltoztatni a microsoft fiokom email cimét ? Egyszerűen nem jövök rá.... A régi egy freemail-es, ami nem aktiv nem tudok rá belépni így nem tudom aktiválni a kapott kóddal a live előfizetésemet... egy gmail-osra akarom cserélni...

Figyelt kérdés
2023. nov. 2. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:

"freemail-es, ami nem aktiv"


Akkor sehogy.

2023. nov. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez egy agyrém.... akkor most mi van ??


Van egy microsoft fiókom, egy freemail-es email címmel, a freemail-es email cím ugye már inaktív, mivel be se léptem....


Vicc...


most akkor mi a teendő?

2023. nov. 2. 17:02
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg amúgy ezt nem értem, ilyenkor mi van? Ha megszűnik egy email a microsoft fióknak akkor bukta minden amit addig vettél, nem tudsz aktiválni semmit vagymi ? Ezt nem értem...
2023. nov. 2. 17:03
 4/8 anonim ***** válasza:

"Vicc..."


Az a vicc, hogy évek óta írjuk, hogy ne használja senki a szaros freemailt. Nem csak ezen a fórmonh. Aki ennek ellenére azt használja, meg is érdemli.


"...akkor bukta minden amit addig vettél, nem tudsz aktiválni semmit vagymi ?..."


Sehol sem írtam ilyet.

2023. nov. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Már nagyon régóta gmail-es email címem van.


Az xbox profilom 2008 körüli, akkor freemail-es email címmel regisztráltam.


De az tényleg felháborító hogy egy microsoft profil amit freemail-es email címmel regisztráltam egyszerűen sehogy sem állítható át a gmail-os email címemre...


Most akkor mit csináljak mit tanácsolsz?

Van egy csomó megvett játék meg minden rajta.... most akkor ha online akarok venni valamit amihez kell a vissza igazolo email akkor nem tudok többet ?

2023. nov. 2. 17:16
 6/8 anonim ***** válasza:

"Most akkor mit csináljak mit tanácsolsz?"


Ha az elmúlt 15 évben leszartad, akkor tégy továbbra is így. Mint mondtam, megérdemled.


"mihez kell a vissza igazolo email akkor nem tudok többet ?"


Ez pontosan így van. De ez nem a MS sara.

2023. nov. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Valami ügyfélszolgálat van esetleg ahol fel tudnám őket hívni hogy azonosítsam magam hogy állítsák át az emil címet?


Mert most ez a microsoft hülyesége hogy ahhoz hogy megváltoztassam a freemail-es email címet ahhoz oda küld kódot, na ez a vicc, akkor miért nem telefonszámra vagy valami? Mert most akkor mi van ha van egy email címed a microsoft fiókba, amit használsz, és egyik naporól a másikra megszűnik, nem tudsz belépni, akkor annyi, off?


Ezt mindenki meg tudja oldani, álltalában van hogy azért változtatnak egy felhasználói profilhoz email-t mert már nem tudnak belépni hozzá...


Ez agyrém, mintha valahol csak úgy tudnál telefonszámot változtatni egy accounton hogy előbb kiküldenek a régire egy sms-t ami a változtató kód, közbe meg pont azért változtatsz mert megszűnt a szám...


ilyen alap dolgokat kisebb cégek is profin kezelnek...

2023. nov. 2. 17:26
 8/8 anonim ***** válasza:

"na ez a vicc"


Nem kisfiam. Alapvető biztonságnak hívják. Minden értelmes szolgáltatásnál ez a default.


"egyik naporól a másikra megszűnik"


Ha ilyen előfordulna, akkor az a szolgáltatás olyan is volt. Ebben az esetben is megérdemled az okozott vélt/valós kárt.

2023. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!